baner
drzwi
pokój dziecięcy
drzwi obok biurka
otwarte drzwi
poddasze
lustro
Arrow
Arrow
Slider

Stolarka okienna, drzwiowa i budowlana – o firmie

Na rynku usługowym jesteśmy obecni od wielu lat. Oferujemy okna PCV, drewniane oraz drzwi wewnętrzne i zewnętrzne znanych producentów. W listopadzie 2012 roku zmieniła się nasza lokalizacja i salon znajduje się obecnie we Wrocławiu przy ulicy Brucknera 25-43 na terenie Centrum Polonia. Jednocześnie, wraz ze zmianą lokalizacji, powstała nowa ekspozycja, na której prezentujemy drzwi wewnętrzne, drzwi zewnętrzne, okna drewniane, aluminiowe i z PCV, a także podłogi drewniane i panele podłogowe.

Ponieważ nasza firma rozwija swoją działalność, jako dystrybutor drzwi Pol-Skone, Doorsy, Gerda, Cal, Interdoor i KR Center na nowej ekspozycji umieściliśmy wybór drzwi zewnętrznych tych producentów. Prezentujemy na niej między innymi drzwi drewniane.

Drzwi zewnętrzne z naszej oferty wyróżnia trwała konstrukcja oraz wysoka jakość wykończenia.  Dzięki zastosowaniu zamków antywłamaniowych klasy "C" oraz bolców antywyważeniowych stanowią one również gwarancję bezpieczeństwa dla całej rodziny. W grupie bezpiecznych drzwi zewnętrznych na szczególną uwagę zasługują drzwi antywłamaniowe.

Drzwi drewniane, aluminiowe i stolarka okienna na naszej ekspozycji

W naszym salonie o powierzchni ok. 200 m2 prezentujemy ponad 100 sztuk drzwi wewnętrznych o różnych wzorach, które są pokryte sztucznymi okleinami, laminatami, jak również okleinami naturalnymi. Na wystawie znajdziecie Państwo drzwi drewniane, z PCV, a także drzwi wzmocnione największych polskich producentów, takich jak Pol-Skone, Dre, Invado czy Interdoor.

Ciekawą propozycją dla wymagającego klienta jest oferta drzwi produkowanych na indywidualne zamówienie – Drzwi HERO. Kilka przykładowych realizacji mogą Państwo obejrzeć w naszym salonie. Na uwagę zasługuje też kącik z drzwiami innowacyjnymi, które firmuje marka Drzwi VOX.

Na ekspozycji znajdą Państwo drzwi z lustrem, drzwi z wejściem dla kota, czy też z płytą magnetyczną, która może być dowolnie wykorzystana zależnie od pomysłowości.

Poszerzyliśmy też ekspozycję, której tematem jest stolarka okienna – zarówno drewniana jak i PCV – wiodących krajowych producentów. W naszym salonie we Wrocławiu mogą Państwo obejrzeć okna drewniane marek: Sokółka S.A., Pol-Skone oraz Stolbud Włoszczowa. Oferujemy okna PVC na zamówienie, w dowolnym wymiarze i kolorze. Do okien dobieramy parapety wewnętrzne i zewnętrzne.

Wszystkie oferowane przez naszą firmę drzwi wewnętrzne, drzwi zewnętrzne, okna dachowe i uchylne oraz podłogi mogą znaleźć się w Państwa domu czy mieszkaniu dzięki autoryzowanym przez producentów ekipom montażowym. Współpracujemy ze sprawdzonymi firmami montażowymi, które mają olbrzymie doświadczenie w zakresie świadczonych usług.

DRE producent Drzwi
PORTA Drzwi
INVADO
POL-SKONE Drzwi i okna
Stolbud
Gerda drzwi antywłamaniowe
CAL ekskluzywne drzwi drewniane
Wiśniowski bramy garażowe
Balterio panele podłogowe
Classen drzwi wewnętrzne
bw